טיפול ברפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה לנשים -מתמחה בהריון ולקראת לידה

רפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול השייכת לתחום הרפואה המשלימה,
העיקרון המרכזי העומד מאחורי השיטה הוא שבכפות הרגליים מיוצגים כל איברי גופנו ובאמצעות טכניקות של עיסוי ולחיצה בכפות הרגליים ניתן לטפל במגוון בעיות פיזיות ורגשיות.
קיימות עדויות על כך שהידע והשימוש בכפות הרגליים כטיפול היה נפוץ עוד בעת העתיקה,
אך הרפלקסולוגיה במתכונתה הנוכחית,מיפוי איברי הגוף בכפות הרגליים פותחה בשנת 1913 ע"י רופא אף אוזן גרון בשם ויליאם פיצג'רלד. הרופא הבחין בכך שרבים ממטופליו נוגעים במקומות מסויימים בגופם על מנת להפיג כאב.בשנות השלושים של המאה ה20 שוכללה השיטה על ידי יוניס אינגהם שטבעה את המונח 'רפלקסולוגיה' והתמקדה בלחיצות בכפות הרגליים.טיפול רפלקסולוגי מתחיל בתשאול האדם על הסיבה בגינה הגיע לטיפול "וקריאת כפות רגליו" על מנת לקבל יידע וכלים כיצד ובאיזה אופן יתבצע הטיפול.
כאשר אני רואה כפות רגליים מה אני מחפשת?
כיצד נראות כפות הרגליים,מה צבען,חריצים,עור יבש,מרקם ועוד… אלו מדדים חשובים על מנת לאפיין ולהבין את האדם ומשם לתת את המענה המדוייק והנכון לטיפול.ברפלקסולוגיה המטרה היא לאבחן את מקור הבעיה וממנה לטפל,
כלומר לא הסימפטום הפיזי שאיתו הגיע האדם אלא הסיבה שהובילה לסימפטום.
קרוב ל 20 שנה אני מטפלת בנשים ובילדים בקליניקה הפרטית שלי ובעבר טיפלתי במאות מטופלים במרפאה לרפואה משלימה בקופת חולים כללית.

 

נפגשתי עם אין ספור מקרים:חרדות,הרטבה,דיכאון,בעיות פוריות,חוסר איזון הורמונלי,בהריון כהכנה לקראת הלידה ולזירוז לידה,כאבי גב,מיגרנות ועוד… אני יודעת לתת מענה למגוון בעיות. בנוסף לטיפולים ברפלקסולוגיה אהבה גדולה שלי הן הסדנאות לאמהות "רפלקסולוגיה לטיפול במשפחה" שמטרתה לאפשר לאמא לטפל בילדיה בעצמה. מתאים לך?

מוזמנת לתאם טיפול או להצטרף אליי לסדנה